Nástěnný RF ovladač pro RGB nebo RGBW LED pásky - 4xCH, 2,4 GHz, 230V - dosah 30 metrů - Mi-Light / MiBoxer (T3)

Kód: T3
Záruka 36 měsíců
919 Kč / ks 760 Kč bez DPH
Skladem

Bezdrátový nástěnný LED ovladač značky Mi-Light® / MiBoxer® určený k ovládání RGB a RGBW LED pásků ve 4 na sobě nezávislých okruzích. LED pásek RGB je složen z tříbarevných LED diod základních barev "R" - červená, "G" - zelená a "B" - modrá a jejich mícháním dosáhne LED pásek prakticky libovolné barvy. LED pásek RGBW obsahuje ještě navíc LED diodu teplé, neutrální nebo studené barvy světla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátový nástěnný LED ovladač značky Mi-Light® / MiBoxer® určený k ovládání RGB a RGBW LED pásků ve 4 na sobě nezávislých okruzích. LED pásek RGB je složen z tříbarevných LED diod základních barev "R" - červená, "G" - zelená a "B" - modrá a jejich mícháním dosáhne LED pásek prakticky libovolné barvy. LED pásek RGBW obsahuje ještě navíc LED diodu teplé, neutrální nebo studené barvy světla. Ovladač umožňuje ovládat až 4 okruhy, pomocí ovladače je možné zapnout / vypnout všechny okruhy nebo pracovat jen s konkrétním okruhem dle Vašeho přaní. Připojený okruh je možné plynule stmívat v rozsahu 1% - 100%. Dostupná je i funkce "DELAY OFF" - vypnutí se zpožděním 60 sekund nebo "NIGHT LIGHT" - připojené LED pásky se rozsvítí s minimálním možným jasem a plní tak funkci orientačního osvětlení. V kombinaci s WiFi bránou, je možné veškeré prvky ovládat přes mobilním zařízení, telefon či tablet s iOS 9.0 nebo novějším nebo Androidem 5.0. nebo pozdější. Poslední novinkou je podpora aplikací třetích stran jako je Amazon Alexa nebo Google Assistant.

Ovladač je nástěnný určený k zabudování do instalační krabice KU-68. Pro svůj provoz je ovladač napájen přímo ze sítě. S přijímači komunikuje bezdrátově až na vzdálenost 30 metrů. Veškeré prvky této "SMART" sítě mezi sebou aktivně komunikují a jsou schopny si předávat signál mezi sebou až na 30 metrů a tím pádem výrazně zvětšit pokrytí celého systému v rámci objektu s tím, že signál ovládaných prvků je synchronizován.

Zařízení vyniká moderním jednoduchým designem, kde je kladen maximální důraz na funkčnost a přehlednost ovládacích prvků. Čelní strana panelu je osazena tvrzeným sklem, která chrání před nechtěným poškrábáním panelu a lépe se udržuje. V případě ovládaní je zde optická signalizace formou červené LED diody, která je doprovázena i akustickou signalizaci. Tato akustická signalizace lze i vypnout.

LED ovladač je vybaven funkcí ''SOFT ON / OFF" - rychlé, ale pozvolné rozsvícení či zhasnutí. Sestava rovněž disponuje režimem "AUTO SAVE", takže si pamatuje poslední nastavený režim, i když dojde k odpojení od napájení.

Funkce ovladače:

 • ''SOFT ON / OFF" - pozvolné zapnutí / vypnutí celého systému nebo konkrétního okruhu
 • "DIMM" - plynulé stmívání v rozsahu 1 - 100% 
 • "RGB" - nastavení libovolné barvy RGB pásku 
 • "MODE" - 9 programových efektů 
 • "SPEED" - změna rychlosti programového efektu
 • "AUTO SAVE" - paměť posledního nastavení
 • "NIGHT LIGHT" - dlouhým podržením tlačítka vypnutí se režim aktivuje, dojde tak k rozsvícení LED osvětlení na minimální výkon, což je užitečné v případě nočního orientačního osvětlení

Klíčové vlastnosti:

 • moderní nadčasový design kombinující užitnou hodnotu, nejmodernější technologie a praktičnost:
  • ovládání až 4 samostatných okruhů nebo celého systému z jednoho místa, popřípadě i z jiného místa v kombinaci s dalšími nástěnnými, přenosnými ovladači nebo i WiFi bránou, která umožňuje systém ovládat telefonem či tablety se systémem iOS 9.0 nebo novějším nebo Androidem 5.0 a novějším, dále hlasovými aplikacemi třetích stran jako je Amazon Alexa nebo Google Assistant.
  • ovládací panel je krytý tvrzeným sklem, který zajišťuje vynikající ochranu před mechanickým poškozením a usnadňuje běžnou údržbu
  • optická a akustická signalizace ovládacích prvků 
 • montážní konzole pro uchycení včetně šroubů pro instalaci do běžné instalační krabice KU-68 je součástí balení
 • zapojení na rozvod 230 V (fázový + nulový vodič), další komunikace je bezdrátová v dosahu do 30 metrů po první prvek systému, poté se automaticky dosah prodlužuje o dalších 30 metrů. Odpadá kabeláž od ovladače ke svítidlům, v rámci jednoho systému je možné ovládat například centrální osvětlení místnosti, nepřímé osvětlení místnosti, náladové osvětlení a podsvícení například za televizí nebo nábytku.

Rady a tipy:

 • počet připojených prvků v rámci okruhu není omezený
 • párování v rámci systému je totožné. Každý prvek je potřeba jednotlivě připojit k napájení a poté zmáčknutím na konkrétním ovladači / kanálu tlačítka "ON" dojde k přiřazení ovládaného prvku do tří sekund od připojení k napájení. Toto přiřazení je potvrzené několikerým probliknutím přiřazovaného produktu. Ovládané prvky je potřeba k ovladačům přiřazovat jednotlivě, není možné hromadné párování. 

  T3_MILIGHT_MIBOXER

Doplňkové parametry

Kategorie: LED pásky, profily a příslušenství
Záruka: 3 roky
Stmívatelné: ANO
Napětí: 180 V - 240 V
Stupeň krytí: IP20
Vypínač: ANO
Přenosová frekvence: 2,4 GHz
Rozsah regulace: 1 - 100%
Paměť posledního nastavení: ANO
Dosah signálu: 30 metrů
Vysílací výkon: 6 dBm
Spotřeba v pohotovostním režimu: 20 uA
Metoda modulace: GFSK
Rozměry: Ø 86 x 86 x 33 mm
Provozní teplota: -20° C ~ +60° C
Hmotnost: 195 g
Montážní otvor: Ø 68 mm (KU-68 instalační krabice)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Certifikované obchodní podmínky dTest