PowerCube Extended Remote Set

Kód: 1512_EUEXRM
649 Kč –28 % 469 Kč / ks 388 Kč bez DPH
Skladem

Dodejte svému domovu či kanceláři elegantní a dálkově ovladatelný rozbočovač PowerCube Extended Remote. PowerCube Extended Remote je jedinečné řešení s ovladatelným prodlužovacím přívodem a možností Multipárování. Atraktivní design a moderní křivky se stanou ozdobou vašeho domova či kanceláře. Moderní barevné sladění se hodí do každého interiéru.

PowerCube Extended Remote nabízí 4 zásuvky (250V~, 16A, 3680W), funkce ON/OFF, 1.5m prodlužovací kabel, montážní dok, montážní dok, dětskou pojistku a uzemnění. Zásuvky se vzájemně neblokují a nepřekážejí. Jednoduchá možnost kombinace s ostatními PowerCube verzemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PowerCube Extended Remote Set

Balení obsahuje patentovaný montážní dok (včetně oboustranné lepící pásky) pro pevné ukotvení na zvoleném místě. Ovladač přilepíte na libovolnou rovnou plochu pomocí nanopodložky. Lze spárovat s více dálkovými ovladači PowerRemote. MULTI-PÁROVÁNÍ! Vzájemně lze spárovat několik PowerCube Remote s několika ovladači současně. BATERIE NEJSOU TŘEBA! Ovladač nepotřebuje baterie, signál je vysílán pouhým stisknutím tlačítka. Podrobný návod na etiketě nebo k kategorii související soubory.

Jedno tlačítko

Naše výrobky jsou určeny na zefektivnění a zjednodušení života. Tak, aby nebyli komplikované a už při prvním pohledu bylo jasné jak produkty používat. PowerCube | Remote |, pouze jedno On/Off tlačítko na zapnutí nebo vypnutí napájení vašeho zařízení.

Stisk chodidlem

Běžná situace, kterou zná každý. Vracíte se večer domů z práce, cestou se stavíte nakoupit a s plnými taškami v rukou se snažíte rozsvítit. S Power Remote je problém vyřešen. Ovladač umístíte na zem a jednoduše ho sešlápnete chodidlem.

Bez baterií

Dálkový ovladač nepotřebuje baterie, takže nebudete muset řešit jejich výměnu.

Párování

Unikátnost PowerCube Remote je v jeho párovacím systému. Je snadné spárovat několik dálkových ovladačů s jednou PowerCube Remote, stejně jako několik PowerCube Remote s jedním dálkovým ovladačem PowerRemote. Princip je vždy stejný. Pouze zmáčknete tlačítko na PowerCube Remote po dobu 5 sekund, dokud nezačne blikat LED kontrolka, následně stisknete tlačítko na dálkovém ovladači PowerRemote. Tento krok opakujete pro každou další PowerCube Remote, případně dálkový ovladač PowerRemote.

Podrobný návod:

Dvojstisk

Pokud se stane, že synchronizace bude ztracena, neobávejte se: stačí zmáčknout dvakrát tlačítko na dálkovém ovladači a všechna připojená zařízení se vypnou.

Lepící nanopodložka "Sticky-Pad" na PowerRemote

Opakovatelně použitelná lepící nanopodložka "Sticky-Pad" na dálkovém ovladači umožňuje použítí všude tam, kde chcete mít ovladač na dosah a kde jej snadno najdete.

  • Upevněte na libovolný hladký povrch
  • Stálá Lepivost: opakovaně nalepte/odlepte
  • Lepivost obnovíte očištěním vlhkým hadříkem
  • Nezanechává zbytky po lepidle

Doplňkové parametry

Kategorie: PowerCube
Záruka: 2 roky
Barva: bílá / šedá / oranžová
Délka přívodního kabelu: 1,5 m
Počet zásuvek: 4
Vypínač: ANO
Napětí: 16 A / 250 V~
Maximální zatížení: 3680 W
Montážní dok: ANO
Uzemněno: ANO
Dětská pojistka: ANO
On/Off funkce: ANO
Dálkový ovladač: ANO - v balení (dosah až 25m)
Signál ovladače: 2,4 GHz
Baterie ovladače: bez baterií - využívá kinetickou energii
Rozměry balení: 77 x 77 x 223 mm
Hmotnost: 483 g

Allocacoc PowerCube Remote

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LK Avatar autora | 29.7.2020
Ano
5
MP Avatar autora | 16.10.2019
velmi spokojen
Certifikované obchodní podmínky dTest