PowerCube Extended Remote

Kód: 1513_EUEXRM
479 Kč –31 % 330 Kč / ks 273 Kč bez DPH
Vyprodáno

Dodejte svému domovu či kanceláři elegantní a dálkově ovladatelný rozbočovač PowerCube Extended Remote. PowerCube Extended Remote je jedinečné řešení s ovladatelným prodlužovacím přívodem a možností Multipárování. Atraktivní design a moderní křivky se stanou ozdobou vašeho domova či kanceláře. Moderní barevné sladění se hodí do každého interiéru.

PowerCube Extended Remote nabízí 4 zásuvky (250V~, 16A, 3680W), funkce ON/OFF, 1.5m prodlužovací kabel, montážní dok, montážní dok, dětskou pojistku a uzemnění. Zásuvky se vzájemně neblokují a nepřekážejí. Jednoduchá možnost kombinace s ostatními PowerCube verzemi.

Ovladač není součástí balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PowerCube Extended Remote

Balení obsahuje patentovaný montážní dok (včetně oboustranné lepící pásky) pro pevné ukotvení na zvoleném místě. Lze spárovat s více dálkovými ovladači PowerRemote. MULTI-PÁROVÁNÍ! Vzájemně lze spárovat několik PowerCube Remote s několika ovladači současně. BATERIE NEJSOU TŘEBA! Ovladač nepotřebuje baterie, signál je vysílán pouhým stisknutím tlačítka. Podrobný návod na etiketě nebo k kategorii související soubory.

Jedno tlačítko

Naše výrobky jsou určeny na zefektivnění a zjednodušení života. Tak, aby nebyli komplikované a už při prvním pohledu bylo jasné jak produkty používat. PowerCube | Remote |, pouze jedno On/Off tlačítko na zapnutí nebo vypnutí napájení vašeho zařízení.

Párování

Unikátnost PowerCube Remote je v jeho párovacím systému. Je snadné spárovat několik dálkových ovladačů s jednou PowerCube Remote, stejně jako několik PowerCube Remote s jedním dálkovým ovladačem PowerRemote. Princip je vždy stejný. Pouze zmáčknete tlačítko na PowerCube Remote po dobu 5 sekund, dokud nezačne blikat LED kontrolka, následně stisknete tlačítko na dálkovém ovladači PowerRemote. Tento krok opakujete pro každou další PowerCube Remote, případně dálkový ovladač PowerRemote.

Doplňkové parametry

Kategorie: PowerCube
Záruka: 2 roky
Barva: bílá / šedá / oranžová
Délka přívodního kabelu: 1,5 m
Počet zásuvek: 4
Vypínač: ANO
Hmotnost: 449 g
Rozměry balení: 77 x 77 x 223 mm
Napětí: 16 A / 250 V~
Maximální zatížení: 3680 W
Montážní dok: ANO
Uzemněno: ANO
Dětská pojistka: ANO
On/Off funkce: ANO
Dálkový ovladač: NE

Allocacoc PowerCube Remote

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Certifikované obchodní podmínky dTest