PowerCube Original Remote Set

Kód: 1510_EUORRM
549 Kč –22 %
5752 powercube original remote set
549 Kč –22 % 429 Kč / ks 355 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Dodejte svému domovu či kanceláři elegantní a dálkově ovladatelný rozbočovač PowerCube Original Remote Set. PowerCube Original Remote je jedinečné řešení s dálkově ovladatelným prodlužovacím přívodem a možností Multipárování. Atraktivní design a moderní křivky se stanou ozdobou vašeho domova či kanceláře. Moderní barevné sladění se hodí do každého interiéru.

PowerCube Original Remote set nabízí 4 zásuvky (250V~, 16A, 3680W), funkci ON/OFF, DÁLKOVÝ OVLADAČ, dětskou pojistku a uzemnění. Zásuvky se vzájemně neblokují a nepřekážejí. Jednoduchá možnost kombinace s ostatními PowerCube verzemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PowerCube Original Remote Set

Lze spárovat s více dálkovými ovladači PowerRemote. MULTI-PÁROVÁNÍ! Vzájemně lze spárovat několik PowerCube Remote s několika ovladači současně. BATERIE NEJSOU TŘEBA! Ovladač nepotřebuje baterie, signál je vysílán pouhým stisknutím tlačítka. Podrobný návod na etiketě nebo k kategorii související soubory.

Jedno tlačítko

Naše výrobky jsou určeny na zefektivnění a zjednodušení života. Tak, aby nebyli komplikované a už při prvním pohledu bylo jasné jak produkty používat. PowerCube | Remote |, pouze jedno On/Off tlačítko na zapnutí nebo vypnutí napájení vašeho zařízení.

Stisk chodidlem

Běžná situace, kterou zná každý. Vracíte se večer domů z práce, cestou se stavíte nakoupit a s plnými taškami v rukou se snažíte rozsvítit. S Power Remote je problém vyřešen. Ovladač umístíte na zem a jednoduše ho sešlápnete chodidlem.

Bez baterií

Dálkový ovladač nepotřebuje baterie, takže nebudete muset řešit jejich výměnu.

Párování

Unikátnost PowerCube Remote je v jeho párovacím systému. Je snadné spárovat několik dálkových ovladačů s jednou PowerCube Remote, stejně jako několik PowerCube Remote s jedním dálkovým ovladačem PowerRemote. Princip je vždy stejný. Pouze zmáčknete tlačítko na PowerCube Remote po dobu 5 sekund, dokud nezačne blikat LED kontrolka, následně stisknete tlačítko na dálkovém ovladači PowerRemote. Tento krok opakujete pro každou další PowerCube Remote, případně dálkový ovladač PowerRemote.

Podrobný návod:

Dvojstisk

Pokud se stane, že synchronizace bude ztracena, neobávejte se: stačí zmáčknout dvakrát tlačítko na dálkovém ovladači a všechna připojená zařízení se vypnou.

Lepící nanopodložka "Sticky-Pad" na PowerRemote

Opakovatelně použitelná lepící nanopodložka "Sticky-Pad" na dálkovém ovladači umožňuje použítí všude tam, kde chcete mít ovladač na dosah a kde jej snadno najdete.

  • Upevněte na libovolný hladký povrch
  • Stálá Lepivost: opakovaně nalepte/odlepte
  • Lepivost obnovíte očištěním vlhkým hadříkem
  • Nezanechává zbytky po lepidle

Doplňkové parametry

Kategorie: PowerCube
Záruka: 2 roky
Barva: bílá / šedá / oranžová
Počet zásuvek: 4
Vypínač: ANO
Napětí: 16 A / 250 V~
Maximální zatížení: 3680 W
Montážní dok: NE
Uzemněno: ANO
Dětská pojistka: ANO
On/Off funkce: ANO
Dálkový ovladač: ANO - v balení (dosah až 25m)
Signál ovladače: 2,4 GHz
Baterie ovladače: bez baterií - využívá kinetickou energii
Rozměry balení: 77 x 77 x 117 mm
Hmotnost: 240 g

Allocacoc PowerCube Remote

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JP Avatar autora | 29.11.2019
O.K.
5
JB Avatar autora | 1.10.2019
Já tento produkt znám tak jsem spokojeny.
Certifikované obchodní podmínky dTest