Od 30. 1. do 8. 2. probíhá na hlavním skladě inventura, Vaše objednávky mohou být odeslány s mírnou prodlevou, děkujeme za pochopení.

PowerCube Rewirable - 5 x zásuvka + Sada TravelPlugs - fialová

Kód: 1800_DERW4P
429 Kč –12 % 379 Kč / ks 313,20 Kč bez DPH
Objednávkové zboží (cca 7 dní)

Cesta kolem světa může začít! Jedinečný cestovní adaptér, který využijete na cestách i doma! Efektivní pojetí cestovního adaptéru a rozbočovače v jednom. To je PowerCube ReWirable + Travel Plugs!

PowerCube Rewirable + Travel Plugs nabízí 5 zásuvek (250V~, 10A, 2500W), 4 výměnné koncovky do celého světa, vyměnitelnou proudovou pojistku, dětskou pojistku, uzemnění a kompatibilitu s IEC kabely. Jednoduchá možnost kombinace s ostatními PowerCube verzemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PowerCube Rewirable

Představujeme vám revoluční novinku na trhu – multifunkční zásuvkový systém PowerCube Rewirable. Stává se vám doma či v práci, že máte problém umístit nadpočetné nabíječky či adaptéry do elektrických zásuvek, protože se tam jednoduše nevejdou? Pokud vám také vadí, že vaši domácnost hyzdí desítky prodlužovacích kabelů, rozdvojek a roztrojek, nabízíme vám toto perfektní řešení. Je možno do něj zapojit až 5 elektrických zařízení najedou. Atraktivní design zaujme každého uživatele. Moderní křivky a módní barvy se stanou ozdobou vaší místnosti, díky nim se PowerCube hodí do jakéhokoli interiéru.

Na výrobu PowerCube jsou použity pouze kvalitní a pevné materiály. Díky ideálnímu rozmístění zásuvek nebude docházet ke zbytečnému blokování dalších zásuvek a bez komplikací tedy můžete využít úplně všechny. Zásuvky PowerCube disponují dětskou pojistkou a jsou uzemněny.

Využijte nejnovější technologie pro nabíjení vašich zařízení ať už v kanceláři, nebo doma. Verzi PowerCube Rewirable můžete zapojit samostatně nebo ji kombinovat s ostatními verzemi. Tato chytrá vychytávka má praktický tvar a hodí se do každé moderní domácnosti. Určeno pro vnitřní použití. PowerCube šetří vaše místo.

Rozšířený koncept řady PowerCube v růžovobílém provedení nabízející 5 zásuvek a 4 výměnné koncovky.

Rozbočovač obsahuje odnímatelnou koncovku, možnost prodloužení připojením kabelu s IECkonektorem. Ve spojení s cestovními plugy |Travel Plugs|(součást balení), lze využít jako cestovní adaptér.

Vhodné pro běžné domácí zásuvky, určeno pouze pro vnitřní použití. Maximální zátěž zařízení při zapojení do zásuvky ve zdi je 350g.

Univerzální zásuvka

PowerCube ReWirable přichází s celosvětově rozšířenou IEC koncovkou. Vrací tak život starším IEC kabelům, které většinou končí v šuplíku nebo odpadkovém koši. Znovu využijete kabely od starých počítačů, tiskáren, monitorů a dalších periferií. Velkou výhodou je skutečnost, že si sami vyberete délku a barvu prodlužovacího přívodu.

Zásuvky

V dnešní době s sebou standardně vozíme více než jedno zařízení závislé na zdroji elektrické energie. PowerCube | ReWirable | nabízí několik elektrických zásuvek, není tedy potřeba řešit, co zapojím dříve. Díky svému kompaktnímu designu je nepravděpodobné, že se zásuvky budou vzájemně blokovat.

Cestovní koncovky

Tato sada koncovek umožňuje cestovat po celém světě, aniž byste se museli obávat, že nebudete schopni používat elektroniku, kterou máte sebou na cestách. Čtyři koncovky v balení pokryjí nejpopulárnější destinace na světě. Nejpopulárnější destinace: Evropa, Velká Británie, USA & Japonsko, Austrálie & Čína.

Doma i na cestách

V případě, že pojedete na dovolenou či služební cestu, jednoduše odpojíte kabel a připojíte koncovku dané země. Už nebudete hledat cestovní adaptér v krabicích ve skříni. PowerCube nyní můžete používat jako cestovní adaptér, standardní prodlužovací přívod nebo rozbočovač doma i na cestách. Ideální!í.

Doplňkové parametry

Kategorie: PowerCube
Záruka: 2 roky
Barva: fialová
Počet zásuvek: 5
Vypínač: NE
Napětí: 10 A / 250 V~
Maximální zatížení: 2300 W
Výměnné koncovky: 4 kusy v balení typu: B, E, F, G, I
Proudová pojistka: Ano (10A)
Dětská pojistka: ANO
Uzemněno: ANO
Montážní dok: NE
Kabel: NE
Rozměry: 77 x 77 x 167 mm
Hmotnost: 370 g

Allocacoc PowerCube Rewirables

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: